Реагування та дії Уряду, органів влади та інших держаних органів щодо перевірок використання фальсифікованої кабельної продукції на торгово-розважальних, комунальних, житлових, медичних, освітніх, дошкільних, енергетичних, військових та інших об'єктах України. 


Знайомство з інформацією про Північну кабельну компанію відбулось в квітні 2016 року від директора компанії ВЛГ Р. Клімко. В той час Асоціацією починалась боротьба з розповсюдженням підробки вогнетривкого кабелю в Україні з київського об’єкту ТРЦ «Лавина», на який фірмою ВЛГ був поставлений вогнетривкий кабель з маркуванням відомої турецької фірми. Але....


Співробітники Служби безпеки України викрили багатомільйонну корупційну схему в публічному акціонерному товаристві "Укрзалізниця" під час закупівель продукції для потреб підприємства. Про це повідомляє прес-служба СБУ. "Правоохоронці встановили, що корупційну схему створили 8 років тому чиновники технічних департаментів і окремих підприємств Укрзалізниці. Чиновники забезпечували укладання контрактів на поставку кабельно-провідникової продукції з певними комерційними структурами, в тому числі російськими", - сказано в повідомленні.

Повний текст читайте тут:
https://www.rbc.ua/rus/news/sbu-razoblachila-mnogomillionnuyu-korruptsionnuyu-1477060573.html
http://news.liga.net/news/politics/13238485-lutsenko_gpu_provodit_spetsoperatsiyu_na_ukrzaliznytse.htm
За наданою інформацією Державним центром сертифікації ДСНС України, Асоціація звернулася до Служби Безпеки України і Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, а так само в Держпродспоживслужбу з приводу чергової реалізації підробленого вогнестійкого кабелю під маркою китайського виробника.

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою припинили на Київщині масштабне виробництво підробленої електрокабельної продукції, яка не відповідала державним стандартам якості та безпеки.

Правоохоронці встановили, що зловмисники налагодили у Київській області нелегальне виробництво неякісної кабельно-провідникової продукції. Контрафакт ділки реалізовували будівельним та монтажним організаціям під виглядом сертифікованої продукції, у тому числі іноземного виробництва.

Неякісний вогнестійкий електрокабель, які виготовляли зловмисники, встановлювався на великих промислових підприємствах, у торговельно-розважальних центрах та багатоповерхових житлових будинках. За висновками експертів, це створює передумови для виникнення надзвичайних ситуацій. За статистикою майже 30% пожеж в Україні, де щороку гине до 500 осіб, спричинені саме фальсифікованою кабельно-провідниковою продукцією.Співробітники спецслужби з’ясували, що загальний обсяг реалізованого зловмисниками неякісного контрафактного товару тільки у 2016 році становив понад 200 мільйонів гривень.

Під час обшуків у столичному офісі ділків та на виробництві у Київській області оперативники СБ України вилучили документацію, яка підтверджує виготовлення контрафактної продукції та велику суму готівки. Незаконне виробництво та реалізацію вже виготовленої продукції припинено.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.